WARSZTATY CERAMICZNE

W muzeum znajdzie się także kącik dla młodych, kreatywnych umysłów poszukujących miejsca, gdzie mogą dać upust swojej wyobraźni. Warsztaty ceramiczne dadzą szansę stworzenia unikalnej pamiątki. Tutaj każdy młody człowiek może stać się twórczym i nieszablonowym, by zrealizować swój nowatorski projekt.

Warsztaty ceramiczne nie tylko sprawiają wiele radości, ale sprzyjają rozwojowi zdolności manualnych, spostrzegawczości oraz zdolności plastycznych. Praca z gliną usprawnia także koordynację ruchową u młodych osób, pobudza wrażliwość artystyczną oraz rozwija pomysłowość. Kreatywność jest niezwykle ważną cechą, która pozwala ulepić samego siebie i pokazać światu siłę młodego umysłu. Uśmiech na twarzy dziecka wynikający z procesu tworzenia własnego dzieła jest niezastąpiony.

KIM JESTEŚMY - DINO ŚWIAT

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, co warto zobaczyć w Łodzi. Naprzeciw oczekiwaniom małych odkrywców wychodzi niesamowite muzeum dinozaurów Dino Świat. Emocjonująca podróż z dinozaurami i tunel czasu to tylko kilka z wielu widowiskowych atrakcji i zabaw, które z ogromnym pragnieniem wypatruje każdy młody poszukiwacz przygód.

Dlaczego wszystkie dzieci w Łodzi powinny dać się ponieść magii ery dinozaurów? W Dino Świecie czeka Was powrót do zamierzchłych czasów, gdzie wszelaką władzę trzymają olbrzymie gady. Bramy prowadzące do świata dinozaurów stoją przed Wami otworem. Czekamy na wszystkich śmiałków żądnych wspaniałej przygody oraz niezapomnianego doświadczenia.

Dinozaury Łódź – to hasło czai się w duszy każdego małego badacza przeszłości. Daj się ponieść zapomnianemu niegdyś światu dinozaurów już dziś i odkryj w sobie zamiłowanie do pradawnych gadów!