STOŁY KREATYWNE

Stoły kreatywne w muzeum dinozaurów oferują wiele ciekawych atrakcji. Zabawa polega na malowaniu piaskiem na specjalnie podświetlanych stołach. Tworzenie przeróżnych kształtów przy pomocy piasku – jakże niepozornej substancji stanowi niezwykłą frajdę oraz niesamowite widowisko. Podczas przesypywania piasku mamy okazję podziwiać, jak powstają zachwycające obrazy. Uczestnictwo w zajęciach ze stołami kreatywnymi gwarantują twórczą zabawę edukacyjną, która przyczynia się do rozwoju młodych osób.

Stoły kreatywne potrafią rozwinąć wyobraźnię i kreatywność małych odkrywców. Zabawa i lepienie piaskiem kinetycznym angażują młode umysły do twórczej pracy oraz pobudzają zmysły artystyczne. Zachęcają do dalszego rozwoju zdolności manualnych, jak i samodzielnego tworzenia nowych wzorów. Zajęcia z piaskiem kinetycznym uczą także cierpliwości i precyzji oraz zapewniają dzieciom radość płynącą z samodzielnie dokonanych osiągnięć.

KIM JESTEŚMY - DINO ŚWIAT

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, co warto zobaczyć w Łodzi. Naprzeciw oczekiwaniom małych odkrywców wychodzi niesamowite muzeum dinozaurów Dino Świat. Emocjonująca podróż z dinozaurami i tunel czasu to tylko kilka z wielu widowiskowych atrakcji i zabaw, które z ogromnym pragnieniem wypatruje każdy młody poszukiwacz przygód.

Dlaczego wszystkie dzieci w Łodzi powinny dać się ponieść magii ery dinozaurów? W Dino Świecie czeka Was powrót do zamierzchłych czasów, gdzie wszelaką władzę trzymają olbrzymie gady. Bramy prowadzące do świata dinozaurów stoją przed Wami otworem. Czekamy na wszystkich śmiałków żądnych wspaniałej przygody oraz niezapomnianego doświadczenia.

Dinozaury Łódź – to hasło czai się w duszy każdego małego badacza przeszłości. Daj się ponieść zapomnianemu niegdyś światu dinozaurów już dziś i odkryj w sobie zamiłowanie do pradawnych gadów!