SPACER Z PRZEWODNIKIEM

Dino Świat zaprasza wszystkich młodych miłośników dinozaurów do odkrywania tajników ery mezozoicznej w Łodzi. Podążanie po ścieżce czasu, która miała swój początek podczas wielkiego wymierania pod koniec permu, a koniec, gdy dokonała się zagłada wielkich gadów, jeszcze nigdy nie było tak fascynujące. Przewodnik rozświetli tajemnice przeszło 186 milionów lat na drodze ukazującej, jak w prawdawnych czasach wyglądało życie ogromnych dinozaurów.

Podążanie śladami odnóż krwiożerczych wytworów natury, jak i grzecznych roślinożerców odkryje fascynacje pradawnym życiem w dosłownie chwilę. Niesamowite ścieżki starych czasów w muzeum dinozaurów zadowolą ponad miarę każdego młodego poszukiwacza przygód, który jest żądny mnóstwa atrakcji, klimatycznych zakamarków, a przede wszystkim historycznych dinozaurów, które czekają na niego w Dino Świecie.

KIM JESTEŚMY - DINO ŚWIAT

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, co warto zobaczyć w Łodzi. Naprzeciw oczekiwaniom małych odkrywców wychodzi niesamowite muzeum dinozaurów Dino Świat. Emocjonująca podróż z dinozaurami i tunel czasu to tylko kilka z wielu widowiskowych atrakcji i zabaw, które z ogromnym pragnieniem wypatruje każdy młody poszukiwacz przygód.

Dlaczego wszystkie dzieci w Łodzi powinny dać się ponieść magii ery dinozaurów? W Dino Świecie czeka Was powrót do zamierzchłych czasów, gdzie wszelaką władzę trzymają olbrzymie gady. Bramy prowadzące do świata dinozaurów stoją przed Wami otworem. Czekamy na wszystkich śmiałków żądnych wspaniałej przygody oraz niezapomnianego doświadczenia.

Dinozaury Łódź – to hasło czai się w duszy każdego małego badacza przeszłości. Daj się ponieść zapomnianemu niegdyś światu dinozaurów już dziś i odkryj w sobie zamiłowanie do pradawnych gadów!

>