ODLEWY GIPSOWE

Oferowane w muzeum warsztaty to nie lada atrakcja dla podróżników stąpających po ścieżkach historii, którzy tak jak ogromne dinozaury chcą zostawić po sobie ślad na naszej planecie. Podczas warsztatów każdy uczestnik może wykonać własnoręcznie odlew gipsowy. W czasie zajęć wszyscy mali artyści będą malowali i zdobili własny odlew.

Warsztaty uczą pracy w grupie oraz stanowią świetny sposób na wyrażenie siebie, oraz swoich emocji. Rozwijają orientację przestrzenną, kreatywne myślenie i sprawności manualne. Łódzkie muzeum dinozaurów pozwala również odkryć uzdolnionych i utalentowanych młodych miłośników wielkich gadów.

KIM JESTEŚMY - DINO ŚWIAT

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, co warto zobaczyć w Łodzi. Naprzeciw oczekiwaniom małych odkrywców wychodzi niesamowite muzeum dinozaurów Dino Świat. Emocjonująca podróż z dinozaurami i tunel czasu to tylko kilka z wielu widowiskowych atrakcji i zabaw, które z ogromnym pragnieniem wypatruje każdy młody poszukiwacz przygód.

Dlaczego wszystkie dzieci w Łodzi powinny dać się ponieść magii ery dinozaurów? W Dino Świecie czeka Was powrót do zamierzchłych czasów, gdzie wszelaką władzę trzymają olbrzymie gady. Bramy prowadzące do świata dinozaurów stoją przed Wami otworem. Czekamy na wszystkich śmiałków żądnych wspaniałej przygody oraz niezapomnianego doświadczenia.

Dinozaury Łódź – to hasło czai się w duszy każdego małego badacza przeszłości. Daj się ponieść zapomnianemu niegdyś światu dinozaurów już dziś i odkryj w sobie zamiłowanie do pradawnych gadów!