Odkopywanie szkieletu dinozaura

ODKOPYWANIE SZKIELETU DINOZAURA

Odkopywanie szkieletu dinozaura jest z pewnością jedną z rzeczy, którą chce zrobić każdy mały poszukiwacz przygód. Muzeum dinozaurów w Łodzi pozwoli Wam wcielić się w archeologa i poznać tajniki jego fascynującej pracy.

Jak wiemy, szkielety od zawsze pobudzają wyobraźnię młodych odkrywców, a odkopywanie dinozaura gwarantuje niezapomniane chwile i przeżycia, które zostaną w głowach młodych ludzi na wiele lat. Badanie fragmentu pradawnego świata umożliwi wczucie się w niesamowite ścieżki rzeczywistości, która miała miejsce miliony lat temu. Zetknij się z kawałkiem skamieniałej historii już dziś!

KIM JESTEŚMY - DINO ŚWIAT

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, co warto zobaczyć w Łodzi. Naprzeciw oczekiwaniom małych odkrywców wychodzi niesamowite muzeum dinozaurów Dino Świat. Emocjonująca podróż z dinozaurami i tunel czasu to tylko kilka z wielu widowiskowych atrakcji i zabaw, które z ogromnym pragnieniem wypatruje każdy młody poszukiwacz przygód.

Dlaczego wszystkie dzieci w Łodzi powinny dać się ponieść magii ery dinozaurów? W Dino Świecie czeka Was powrót do zamierzchłych czasów, gdzie wszelaką władzę trzymają olbrzymie gady. Bramy prowadzące do świata dinozaurów stoją przed Wami otworem. Czekamy na wszystkich śmiałków żądnych wspaniałej przygody oraz niezapomnianego doświadczenia.

Dinozaury Łódź – to hasło czai się w duszy każdego małego badacza przeszłości. Daj się ponieść zapomnianemu niegdyś światu dinozaurów już dziś i odkryj w sobie zamiłowanie do pradawnych gadów!