SALA KINOWA - TUNEL CZASU

Sala kinowa w muzeum dinozaurów zapewni magiczne chwile gwarantujące niezapomniane przeżycia w świecie pradawnych gadów. Fascynujące projekcje wprowadzą wszystkich, którzy kochają świat dinozaurów w tunel czasu, który oprowadzi nas po tajemniczych zakątkach historycznego uniwersum. Pamiętne doświadczenie oraz ciekawostki i fakty przedstawione w łatwo przyswajalny sposób wzbogacą wiedzę młodych miłośników wielkich stworów i historii świata.

Tunel czasu sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś naprawdę miał okazję przenieść się w przeszłość. Pokazanie różnych sfer życia dinozaurów i środowiska w jakim żyją, jest świetną okazją, by ujrzeć od środka królestwo ogromnych gadów. Dino Świat zaprasza na podróż po przeszłości, która jest tylko jedną z wielu atrakcji dostępnych w muzeum dinozaurów!

KIM JESTEŚMY - DINO ŚWIAT

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, co warto zobaczyć w Łodzi. Naprzeciw oczekiwaniom małych odkrywców wychodzi niesamowite muzeum dinozaurów Dino Świat. Emocjonująca podróż z dinozaurami i tunel czasu to tylko kilka z wielu widowiskowych atrakcji i zabaw, które z ogromnym pragnieniem wypatruje każdy młody poszukiwacz przygód.

Dlaczego wszystkie dzieci w Łodzi powinny dać się ponieść magii ery dinozaurów? W Dino Świecie czeka Was powrót do zamierzchłych czasów, gdzie wszelaką władzę trzymają olbrzymie gady. Bramy prowadzące do świata dinozaurów stoją przed Wami otworem. Czekamy na wszystkich śmiałków żądnych wspaniałej przygody oraz niezapomnianego doświadczenia.

Dinozaury Łódź – to hasło czai się w duszy każdego małego badacza przeszłości. Daj się ponieść zapomnianemu niegdyś światu dinozaurów już dziś i odkryj w sobie zamiłowanie do pradawnych gadów!